הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה

חדשות חקלאות, טבע, סביבה וההתיישבות הכפרית מדור החדשות


עו''ד נעמה קאופמן-פס מונתה למנכ''לית משרד החקלאות ופיתוח הכפר


קאופמן-פס בעלת נסיון ממשלתי עשיר, כמו גם בתחומי הכלכלה והמשק המקומי, ויש לה היכרות רחבה עם תחומי העיסוק של המשרד, לרבות קידום חדשנות בתחומי החקלאות והאגטק, עידוד השקעות הון ועוד. היא תחליף את המנכ''ל היוצא נחום איצקוביץ

מערכת הפורטל לחקלאות טבע וסביבה  27-06-2021מנכ''לית משרד החקלאות הנכנסת עו''ד נעמה קאופמן-פס, צילום: ענבל מרמרי

המינוי הבכיר הראשון של השר עודד פורר - מנכ''לית חדשה למשרד החקלאות. שר החקלאות ופיתוח הכפר עודד פורר, החליט למנות את עו״ד נעמה קאופמן-פס למנכ"לית המשרד אשר תחליף את המנכ״ל היוצא נחום איצקוביץ.

» רוצים לקבל עדכונים נוספים ? הצטרפו אלינו לווטסאפ / טלגרם / פייסבוק

עו״ד קאופמן בעלת שני תארים במשפטים ותואר שני במינהל עסקים, משמשת היום כמשנה וכממלא מקום מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשיה. במסגרת תפקידה האחרון הובילה עו״ד קאופמן-פס תפיסה של קידום התעשיה המקומית תוך חיזוק יכולות התחרותיות והחדשנות וזאת כממונה על התעשיה במשרד, שימשה כרשמת האגודות השיתופיות בנוסף על תפקידה וכמנהלת הרשות לשיתוף פעולה תעשייתי ולקידום השקעות זרות.

עו״ד קאופמן-פס בעלת נסיון ממשלתי עשיר כמו גם בתחומי הכלכלה והמשק המקומי ויש לה היכרות רחבה עם תחומי העיסוק של המשרד לרבות קידום חדשנות בתחומי החקלאות והאגטק, עידוד השקעות הון ועוד. בעברה שימשה בתפקידים בכירים במשרד האוצר וגם כדירקטורית ברכבת ישראל בע"מ, באשרא- חברה לביטוח סיכוני סחר חוץ בע"מ ובעגור- חברה לניהול קופות גמל וקרנות השתלמות בע"מ. המינוי טעון אישור נציבות שרות המדינה והממשלה על פי חוק.

פורסם בחדשות