הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה

חדשות חקלאות, טבע, סביבה וההתיישבות הכפרית מדור החדשות


מגדלי הדגים מגבירים את התפוקה: ''לא צפוי מחסור בדגים ישראליים טריים לחג''


מארגון מגדלי הדגים נמסר כי הם ערוכים לספק לצרכנים הישראלים 1600 טונות של דגים ישראלים טריים בשבועות הקרובים. ''לאור משבר הקורונה, אנו מותחים מעל למקסימום את התפוקה שלנו, כדי לאפשר לציבור בישראל להמשיך וליהנות מדגים טריים ואיכותיים''

מערכת הפורטל לחקלאות טבע וסביבה  23-03-2020מדגה רשפים, צילום: באדיבות ארגון מגדלי הדגים בישראל

בשל המצב, ולרגל חג הפסח המתקרב, הביקוש לדגים טריים נמצא כרגע בעלייה - ועובדי המדגה ממשיכים גם היום בעבודה השוטפת בהתאם להנחיות הממשלה, לאחר שהוכרזו, יחד עם כלל ענפי החקלאות בישראל, כענף חיוני למשק.

» רוצים לקבל עדכונים נוספים  הצטרפו אלינו לפייסבוק

מארגון מגדלי הדגים נמסר כיום כי הם ערוכים לספק לצרכנים הישראלים 1600 טונות של דגים ישראלים טריים בשבועות הקרובים, ביניהם אמנון, בורי, קרפיון, בס, ברמונדי, לברק, דניס ועוד.

אלי שריר, מנכ"ל ארגון מגדלי הדגים בישראל: "כמי שאמון על אספקת דג ישראלי טרי לשוק בארץ, אנו פועלים לאספקה רציפה של דגי הבריכות הטריים על פי גרף שנתי מתוכנן מראש, בכדי להבטיח את רציפות האספקה לאורך השנה כולה. בימים אלה, לאור משבר הקורונה, אנו מותחים מעל למקסימום את התפוקה שלנו, כדי לאפשר לציבור בישראל להמשיך וליהנות מדגים טריים, בריאים ואיכותיים בתקופה זו וכן בחג הפסח המתקרב. אנו עושים זאת תוך אחריות כלפי הצרכנים ושמירה על אספקה יציבה גם בהמשך השנה. חשוב לי להדגיש, לא צפוי מחסור בדג ישראלי טרי ".

צילום: באדיבות ארגון מגדלי הדגים בישראל

חנויות דגים בכל הארץ מקיימות בימים אלה מערך משלוחים עד הבית, בכדי לספק דגים טריים לאזרחי ישראל, תחת מגבלות התנועה המוגדרות בתקנות שהתקינה הממשלה. דוגמאות למספר חנויות כאלה :

* "האחים דובקין" במושב תקומה בדרום (עוטף עזה) מגיעים עד המרכז (לפחות עד הרצליה) 1-700-700-498

* "חישדג" בחוף הכרמל - חנות שמעסיקה נוער בסיכון וחיילים משוחררים מכסים את אזור קיסריה חיפה בנימינה, זכרון ועוד 052-3255965

* "דוד דגים" בירושלים 02-6246898, 02-5867640

* דגי מעיין צבי - משלוחים חינם לפרדס חנה, אור עקיבא, קיסריה בנימינה, זכרון וישובי חוף הכרמל 04-6390169

"שוקה דגים" - מנתניה עד רחובות ונס ציונה בדרום ועד אזור מודיעין ואריאל במזרח 1-700-557070

ועוד...


פורסם בחדשות