הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה

חדשות חקלאות, טבע, סביבה וההתיישבות הכפרית מדור החדשות


שיח שריד מדווחת על הכנסות שיא לשנת 2019: כ-28.5 מיליון ₪


חלוצת הקנאביס הרפואי בישראל, מדווחת על zינוק של כ-54% ביחס להכנסות של 18.5 מיליון ש"ח בשנת 2018. יוגב שריד מנכ''ל שיח: ''נמשיך להוביל את שוק הקנאביס הישראלי בשנת 2020 בתקווה כי שנה זו תהיה שנת מפנה בנושא ייצוא הקנאביס מישראל לעולם''

מערכת הפורטל לחקלאות טבע וסביבה  15-01-2020


Responsive
מנכ''ל שיח יוגב שריד, צילום: מור ברנשטיין

גבעת ח"ן, 15 בינואר, 2020, שיח מדיקל גרופ (בורסת ת"א: שיח), חברת הקנאביס הרפואי בשליטתה של משפחת שריד, מחלוצות תעשיית הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם, בעלת יכולות מוכחות בגידול, ייצור, פיתוח ומכירה של מוצרי קנאביס רפואי בישראל מעל כעשור, מדווחת היום על הכנסות שיא לשנת 2019.

» רוצים לקבל עדכונים נוספים  הצטרפו אלינו לפייסבוק

יוגב שריד, מנכ"ל שיח: "אנו שמחים לדווח על הכנסות שיא שנתיות לשנת 2019. לפני מספר חודשים נכנסנו לבורסה הישראלית באמצעות מיזוג עם חברה ציבורית – מהלך אשר סייע בהגדלת הון החברה ובהרחבת פעילויותיה בישראל וברחבי העולם. אנו נמשיך להוביל את שוק הקנאביס הישראלי בשנת 2020 בתקווה כי שנה זו תהיה שנת מפנה בנושא ייצוא הקנאביס מישראל לעולם."

ניר זיכלינסקי, יו"ר שיח מדיקל גרופ: ביצועי החברה לשנת 2019 ממצבים אותנו כמובילים בשוק מבחינה כלכלית. בשנים הקרובות שיח תמשיך להיערך לצמיחה ולגדול בשוק הקנאביס הבינלאומי הן בפן הטכנולוגי והן בפן הרפואי."

ההכנסות בשנת 2019 הסתכמו בכ-28.5 מיליון ש"ח, זינוק של 54% בהשוואה להכנסות של 18.5 מיליון ש"ח בשנת 2018, גידול של 10% לעומת צפי החברה להכנסות שנתיות של 25.8 מיליון ש"ח.נתוני ההכנסות כאמור הינם נתונים המבוססים על הערכות ההנהלה ואינם מבוקרים או סקורים.

שיח מדיקל גרופ, חברה בשליטתה של משפחת שריד (כ-69%) הינה חלוצת הקנאביס הרפואי בישראל. שיח מגדלת ומפתחת פתרונות בתחום הקנאביס הרפואי משנת 2008 תחת סטנדרטים בלתי מתפשרים ומספקת מזור לאלפי לקוחות ברחבי הארץ. לשיח ידע וניסיון רב באשר לשימוש בפרוטוקולים ייחודיים לעיבוד, ייבוש ויישון קנאביס רפואי המשמשים אותה לצורך קבלת תוצרים אחידים ואיכותיים. כיום מחזיקה שיח במתקני גידול על גבי שטח של 14 דונם וקיימת לה יכולת התרחבות לשטח של כ-20 דונמים נוספים.

שיח וחברות הקשורות אליה משתמשות בידע הרב שנצבר אצלן לשם ביצוע מחקרים בתחום הקנאביס הרפואי בשיתוף עם מכוני מחקר, אוניברסיטאות מובילות וחברות בינלאומיות, והינן שותפות במספר מיזמים העוסקים בפעילות מדעית, מחקר גנטי ופיתוח טכנולוגיות בתחום הקנאביס הרפואי. שיח מחזיקה באישור IMC-GAP לריבוי וגידול קנאביס רפואי, וכן בתקן ISO9001.

בשנה האחרונה שיח חתמה על 2 הסכמי שת"פ עם חוות גידול להגדלת כושר הייצור באופן משמעותי, כמו כן שיח הקימה מיזם למוכנות לייצוא עם חברת פנאקסיה.

פורסם בחדשות