הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה

חדשות חקלאות, טבע, סביבה וההתיישבות הכפרית מדור החדשות


פיתוח ישראלי מעמק הירדן - בבית אריזה באוסטרליה


המערכת החדשנית של מקסופט מקבוצת צמח מפעלים משכללת את עבודת בית האריזה לרמה המתקדמת ביותר ומאפשרת טיפול בכל מחזור החיים של המוצר. מנשה שלום מנכ''ל צמח מפעלים: ''זהו צעד נוסף שלנו כקבוצה בתחום החדשנות בחקלאות, ישר כוח לחברי צוות הפרויקט במקסופט ולמוביליו''

מערכת הפורטל לחקלאות טבע וסביבה  14-01-2020


Responsive
בית האריזה צמח אבוקדו בעמק הירדן, צילום: באדיבות צמח אבוקדו

שינוע ואריזה בצורה יעילה, כמעט ללא מגע יד אדם - הפיתוח הישראלי של מקסופט מקבוצת 'צמח מפעלים' שהוטמע בשנה שעברה בבית האריזה צמח אבוקדו, יוטמע כעת בבתי אריזה לבטטות באוסטרליה.

» רוצים לקבל עדכונים נוספים  הצטרפו אלינו לפייסבוק

המערכת החדשנית משכללת את עבודת בית האריזה לרמה המתקדמת ביותר ומאפשר טיפול בכל מחזור החיים של המוצר מרגע הגעתו מהשדה או המטע דרך השטיפה והמיון עד לאחסון, משלוח וההתחשבנות עם המגדלים.

בשבוע שעבר הגיעה משלחת מנהלי בית האריזה לבטטות מאוסטרליה למקסופט בעמק הירדן והוצג בפניהם הפיתוח שנעשה סביב המערכת. הפרויקט ילווה את כל הטיפול בבטטות מרגע ההגעה ועד למשלוח דרך המיון והאריזה באמצעות אפליקציות פשוטות ונוחות לשימוש, אשר מפעילות תהליכים מורכבים ב-ERP. בפיתוח לקחו חלק הצוותים של מקסופט וחברת פרודוור.

Responsive
המשלחת מאוסטרליה וצוות הפיתוח של מקסופט, צילום: ענבל קרני

שלום ברויאר מנכ"ל מקסופט: "הפיתוח שלנו משכלל ומייעל את עבודת בית האריזה בכמה היבטים שונים. הוא עוזר לבית האריזה לחסוך בכוח אדם ומאפשר מעקב צמוד אחר העבודה בצורה מאורגנת. הפיתוח הוכיח את עצמו בבית האריזה צמח אבוקדו והיה ברור כי מדובר בעניין של זמן עד שיוטמע במקומות בארץ ובעולם . אנו שמחים לארח ולשתף פעולה עם מתעניינים מהארץ ומהעולם בהטמעת המערכת."

מנשה שלום מנכ"ל צמח מפעלים: "זהו צעד נוסף שלנו כקבוצה בתחום החדשנות בחקלאות עליו אנו שוקדים בכל הכוח בשנים האחרונות, ישר כוח לחברי צוות הפרויקט במקסופט ולמוביליו.

פורסם בחדשות