הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה

חדשות חקלאות, טבע, סביבה וההתיישבות הכפרית מדור החדשות


מותג חדש על המדפים - אפרסמון ''חקלאי גרנות''


התארגנות הקיבוצים של גרנות ממשיכה בהרחבת סל הפירות והירקות, ותחל לשווק לרשתות המזון אפרסמונים בשם המותג ''חקלאי גרנות''. הפרי ישווק באריזות מיוחדות עם תמונותיהם של החקלאים המגדלים

מערכת הפורטל לחקלאות טבע וסביבה  25-11-2019


Responsive
אפרסמון "חקלאי גרנות", צילום: גיורא מרום

משקיעים באיכות, קוטפים באהבה! פרי חדש מצטרף לשיווק הפירות והירקות של "חקלאי גרנות". ההתארגנות הקיבוצית המשווקת תוצרת חקלאית, מוסיפה לסל התוצרת החקלאית שלה את האפרסמון הכתום, אשר ישווק לרשתות השיווק המובילות, לשווקים הפרטיים ולחנויות המתמחות.

» רוצים לקבל עדכונים נוספים  הצטרפו אלינו לפייסבוק

האפרסמונים ישווקו באריזות מיוחדות עליהן מתנוססות תמונותיהם של החקלאים המגדלים. ''לאחר החדרה מוצלחת של אבוקדו ומגוון פירות הדר וירקות, אנו שמחים לצרף גם את האפרסמון, המגיע אלינו ממשק אלמגור בביצרון, המשווק את תוצרתו תחת חקלאי גרנות".  אומר תמיר בושניצקי, מנהל חקלאי גרנות שוק מקומי.

האפרסמון הוא אחד הפירות העשירים בוויטמין A החיוני לראייה תקינה, לתפקוד מערכת החיסון, לשלמות תאי העור, להתפתחות איברים בעובר ולגדילה תקינה. שילוב אפרסמון בתפריט יכול לסייע בצריכת ויטמין A מספקת. הפרי מהווה גם מקור לנוגדי חמצון המסייעים בהפחתה של רמות השומנים בדם.

Responsive
אפרסמון "חקלאי גרנות", צילום: גיורא מרום

האפרסמון מכיל שורה של רכיבים נוספים התורמים לבריאות הלב וכלי הדם: נוגדי החמצון ויטמין C וויטמין E המעכבים את חמצון ה LDL ("הכולסטרול הרע"), ויטמין B6, קרוטנואידים נוגדי חמצון ונוגדי דלקת, סיבים תזונתיים ועוד. האפרסמון הוא אחד הפירות העשירים ביותר בסיבים תזונתיים, אפרסמון בינוני יספק כ-16% ממנת הסיבים התזונתיים היומית המומלצת.

פורסם בחדשות