הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


מכירת שתילים אונליין: משתלות חישתיל ואתר שוקבוק בשיתוף פעולה


אתר המכירות בתחום החקלאות שוקבוק ומשתלות חישתיל, הודיעו על שיתוף פעולה במסגרתו ימכרו ברשת צמחי תבלין ונוי לגידול ושתילה עצמיים. ניתן לבצע הזמנות באתר והצמחים יגיעו אליכם במשלוח עד הבית

מערכת פורטל החקלאות  

צילום: מתוך אתר האינטרנט של משתלות חישתיל

משתלות חישתיל, היצרנים והיצואנים הגדולים בארץ של שתילים, ואתר 'שוקבוק', אתר המכירות העצמאי הגדול בישראל בתחום החקלאות, הודיעו על שיתוף פעולה במסגרתו ימכרו ברשת צמחי תבלין ונוי של חישתיל לגידול ושתילה עצמיים.

» רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו אלינו לפייסבוק

מהפיכת הקניות ברשת כמעט שלא הגיעה לענף השתילים, בעיקר בשל הקושי במשלוח צמחים חיים. כעת החליטה 'חישתיל' להיכנס גם לתחום זה, לצד המכירה במשתלות.

באתר ניתן לבצע הזמנות של מבחר של שתילי נוי, ירקות, צמחי תבלין ומרפא המתאימים להכנת חליטות ותבשילים. ההיצע יתעדכן לפי העונות המתאימות לשתילה והצמחים יגיעו במשלוח עד לביתכם כשהם נשמרים בתנאים מתאימים.

את הצמחים ניתן יהיה למקם באדניות, בחלון המטבח, במרפסת או בגג ולהנות מאספקה שוטפת של עלים וירקות בריאים ונקיים.

אתר 'שוקבוק' הוקם ע"י מגדלים וחברים מרחבי הארץ במטרה להגיע עם תוצרת טריה במהירות ישירות לצרכנים ללא תיווך גורם מסחרי כלשהו. האתר מציע פירות, ירקות, עלים ועשבי תיבול, כשלצד כל מוצר, ירק או פרי באתר מצוין שם המגדל וכתובתו.

בין צמחי חישתיל הניתנים לרכישה און ליין מנטה אשכולית ומנטה תפוז, שלעליהם טעם המנטה והנענע המוכר עם שילוב עדין של תפוז או אשכולית. זני המנטה מיועדים לשתילה בכל עונות השנה ולא דורשים תחזוקה רבה, כך שיתאימו גם למי שאינו מיומן בגידול עצמי. מנטה אשכולית צומחת בצורה זקופה וצפויה להגיע לגובה של 50 ס"מ עם פריחה בצבעי סגול בהיר. מנטה תפוזית מתפתחת בצורה מזדחלת ולכן מתאימה ככיסוי קרקע ריחני.

צמחים נוספים באתר: מפלית אדומה, לבנה, צהובה או ויולט, פיגם רפואי, מליסה לימונית, סליקורניה – הממליח הטבעי למאכלים ועוד.

ניתן לראות את המבחר ולבצע הזמנות בקישור כאן.