הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


מפיקים גם גינות - תערוכת גינות 2010


חברת ההפקות M השיווק רשמה לזכותה הצלחה נוספת עם הפקת תערוכת גינות 2010, תערוכת הגינון והנוי בגדולה בישראל, עבור משתלות יגור

פורטל החקלאות הישראלי  22-4-2010
בסוף השבוע האחרון הגיעו אלפי מבקרים לתערוכת גינות 2010, שכללה עשרות מציגים ממגוון רחב של תחומים הקשורים לעולם הגינון. מבקרי התערוכה נהנו מהרצאות, הדגמות ואף קוקטייל לאדריכלים ואנשי מקצוע, לצד ביתני תצוגה של החברות המובילות בתחומי הגינון והנוי.

דרור כהן, M השיווק: "גינות 2010 היא תערוכה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, המיועדת גם לקהל הרחב. השילוב בין קהלי היעד דורש מתן מענה מתאים למגוון רחב של מבקרים ולכן שמנו דגש בהפקת התערוכה על יצירת נקודות השקה מרובות בין התצוגות הייעודיות לקהל המבקרים, תוך ניצול מקסימלי של השטח והרקע הצבעוני של המשתלות.

גלעד יפה, מנכ"ל משתלות יגור: "לאורך כל תקופת ההכנות לתערוכה, שהייתה הראשונה והגדולה מסוגה בארץ, הרגשנו שאנחנו נמצאים בידיים טובות. הצוות של M השיווק לא רק הגיע עם רעיונות מצוינים, אלא גם ידע ליישם כל אחד מהם בשטח. גינות 2010 הייתה, מבחינתנו, יריית הפתיחה למסורת של תערוכות שנתיות לבעלי המקצוע ולגננים החובבים ואני מאמין כי הצלחת התערוכה סללה את הדרך לשיתופי פעולה נוספים עם M השיווק בעתיד".

בתמונה - תערוכת גינות 2010 [צילום: "פז גולד צילום"]