הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


משתלות יגור מוכרת תערובות שתילה חסכוניות במים


לקראת הקיץ- משתלות יגור תמכור לראשונה תערובות שתילה חסכוניות במים גם ללקוחות פרטיים. התערובות מאפשרות לקצץ עד 50% מצריכת המים של הצמח

פורטל החקלאות הישראלי  15-4-2010
בימים אלה מציעים במשתלות יגור תערובות שתילה המעורבבות במקום ומכילות פולימרים ייחודיים הסופחים את המים ואוגרים אותם ובכך מסייעים לשימור המים בקרקע לאורך זמן רב יותר ולחסכון של עד 50% בדרישות ההשקיה. התערובות מותאמות לדרישת הלקוח, בהתאם לצרכי הצמח, כשההבדל העקרי הוא בין שתילת בית לבין שתילת חוץ.

התערובות נמכרות כעת לראשונה גם ללקוחות פרטיים ולא רק לסיטונאים ולבעלי המקצוע.

כמו כן ניתן לרכוש במשתלות יגור פולימרים בלבד על-פי משקל ולערבב אותם באופן עצמאי, על-פי ההנחיות שינתנו במועד הרכישה במשתלה, במצע השתילה של העציצים הקיימים בבית או בגינה.

גלעד יפה, מנכ"ל משתלות יגור: "משבר המים שישראל נמצא בעיצומו מחייב את מי שרק רוצה לשמור על קצת ירוק בעיניים בבית, בגינה, או במרפסת, למצוא שיטות לחסכון במי ההשקייה. תערובות השתילה החסכוניות במים, שנמכרו עד עתה רק לסיטונאים ולבעלי מקצוע, מאפשרות לקצץ עד 50% מצריכת המים של הצמח ועדיין ליהנות מעציצים ירוקים ופורחים גם בקיץ הקרוב".

את תערובות השתילה וכן פיתוחים וחידושים נוספים בתחום הגינון והנוי ניתן לראות בתערוכת גינות 2010, התערוכה הראשונה והגדולה בארץ לנושא הגינון והנוי , שתתקיים השבוע במשתלות יגור.

לאתר משתלות יגור:
www.yagurgan.co.il