הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


לראשונה: תערובת שתילה גם באריזות קטנות


חברת אבן ארי השיקה קו תערובות שתילה חדש תחת שם המותג Green, שכולל לראשונה גם שקיות 'מיני' של 10 ליטר. כך המעוניינים בכמות קטנה לצורך השלמות או למספר עציצים קטן, יוכלו לרכוש את התערובת בשקיות קטנות ונוחות לנשיאה

דשן לגינה ולעציצים  15-05-2014

צילום באדיבות: אבן ארי

מי שביקרו במשתלה וביקשו לרכוש תערובת שתילה, נאלצו עד היום לקנות שקים גדולים וכבדים, גם אם נזקקו לכמות קטנה יחסית. התערובת העודפת נותרה לרוב זרוקה בחדר או במחסן כשהיא מאבדת במשך הזמן מהחיוניות של המרכיבים הפעילים בה.

חברת "אבן ארי" השיקה קו תערובות שתילה חדש תחת שם המותג GREEN, שכולל לראשונה גם שקיות "מיני" של 10 ליטר נובף לשקים של 25, 50 ו-75 ליטר. כך המעוניינים בכמות קטנה לצורך השלמות או למספר עציצים מצומצם, יוכלו לרכוש את התערובת בשקיות קטנות ונוחות לנשיאה.

» רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו אלינו לפייסבוק

תערובות GREEN כוללות דשן בשחרור איטי מבוקר למשך שישה חודשים, החוסך מהקונה הוספה של חומרי דישון במשך חצי השנה הראשונה לגידול. הסדרה כוללת כרגע שתי תערובות: גרין 90 המכילה אחוז גבוה של כבול ומתאימה לכל סוגי הצמחים וגרין 30, תערובת שתילה המיועדת לשתילה במיכלים גדולים ואדניות חוץ.

הסדרה החדשה היא פרי פיתוח ושיתוף פעולה של אבן ארי וקונצרן קלסמן, אשר מוביל את תחום ייצור תערובות השתילה בעולם. שיתוף הפעולה בא לידי ביטוי במיכון טכנולוגי חדיש, בליווי ובידע אגרונומי של צוות מומחים ושימוש באדמת כבול משובחת מאירופה לייצור התערובות.

המשתלות בהן ניתן להשיג את תערובות הגרין מתעדכנות בעמוד הפייסבוק של אבן ארי.