הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


לוח דרושים » הצעות עבודה בחקלאות טבע וסביבה

מנהל.ת כללי.ת לאברהם אילת

  עדכון אחרון: 02-07-2024
  היקף המשרה: מלאה
  קרן ששון
  אברהם הוסטל אילת
  אילת - דרום
 
 
 
 
  https://www.abraham.travel/group/jobs_english/%d7%9e%d7%a0%d7%94%d7%9c-%d7%aa-%d7%9c%d7%90%d7%91%d7%a8%d7%94%d7%9d-%d7%94%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%9c-%d7%90%d7%99%d7%9c%d7%aa/
  מגורים:
  מועדפת:
  למודעות נוספות של המפרסם/ת: לחצו כאן
הגשת מועמדות

מעניין אותך להציע תיירות אחרת באילת? בוא.י להוביל אותה באברהם

מי אנחנו
קבוצת אברהם היא קבוצה של טיולים והוסטלים כיפים וחברותיים שמטרתם לספק חווייה ייחודית למטיילים, תרמילאים עצמאיים ונופשים המעוניינים להכיר את ישראל ולחוות את היופי שלה ושל המזרח התיכון. ההוסטלים שלנו ממוקמים באילת, ירושלים, תל אביב, נצרת ועכשיו גם בפיליפינים!יש לנו סיורים וטיולים בכל רחבי ישראל, וגם בירדן ובפיליפינים. בשבילנו, הוסטל הוא יותר מסתם מקום, אנחנו לגמרי פה בשביל האנשים.

מה כולל התפקיד:
כמנהל.ת ההוסטל בקבוצת אברהם, תהיה לך אחריות על התפעול השוטף של ההוסטל באופן האופטימלי והמבוסס על ערכי הארגון. הפוקוס המרכזי שלך יהיה בהבטחת חוויות אורח יוצאת דופן, שמירה על סטנדרטים גבוהים של שירות, ניקיון, אחזקה ובטיחות, וכן טיפוח סביבת עבודה שיתופית ומכילה עבור צוות ההוסטל.כל זאת, תוך עבודה בשיתוף פעולה מלא עם מחלקות המטה והיחידות המקבילות, במטרה לשמור על סטנדרטים אחידים ולהבטיח עמידה ביעדים ארגוניים.בנוסף, כחלק מהובלת החזון הארגוני, תהייה לך אחריות על הטמעת פרקטיקות האימפקט של החברה, במטרה ליצור השפעה חיובית על העובדים, הקהילה, הסביבה והכלכלה בסביבה בה אנו פועלים.
התפקיד כולל:

מצוינות תפעולית: יישום ואכיפת סטנדרטים ונהלים תפעוליים כדי להבטיח פעילות שוטפת ויעילה של ההוסטל.
הגדלת הכנסות וניהול שירות מוכר: עידוד והכשרת הצוות לביצוע פרקטיקות של שירות מוכר. הצעת מגוון מקיף של שירותים לאורחים במטרה למקסם שביעות רצון לצד הגדלת ההכנסות.
מנהיגות ופיתוח צוות: .גיוס, הכשרה והדרכת מנהלי המחלקות והצוותים, במטרה להעצים אותם.ן ולהעניק להם.ן כלים להצלחה בתפקידם ולהצלחת ההוסטל (ניהול ישיר של 4 מנהלים ועקיף של כ 30 עובדים)
ניהול חוויות אורח: קידום שביעות רצון ונאמנות אורחים דרך מתן מענה לצרכיהם, במקצועיות, אמפתיה ומסירות.יישום אסטרטגיות לשיפור חווית האורח ומינוף תיירות ככוח לשינוי חיובי בקהילות ובעולם
מעקב פיננסי:ניהול, בקרה ועמידה בתקציב ההוסטל תוך הקצאת המשאבים ביעילות, לטובת צרכים תפעוליים וזאת בשיתוף פעולה שוטף עם מחלקת הכספים.

מה נדרש ממך
רקורד מוכח של לפחות 3 שנים בתפקידי ניהול אירוח/שירות/תפעול (מתוכם גם ניהול מנהלים)
מיומנויות בינאישיות ותקשורת יוצאי דופן, מבוססים על אמפתיה, כבוד והכלה.יכולות פתרון בעיות וקבלת החלטות, תוך התמקדות ביעילות תפעולית ושביעות רצון האורחים.
יכולת עבודה בריבוי משימות והסתגלות לסדרי עדיפויות משתנים.
ראייה מערכתית
ניהול שירות ווחוויית אורח
תואר אקדמי/ לימודים רלוונטיים
הבנה וקליטה טובה של מערכות טכנולוגיות מורכבות
עברית ואנגלית ברמה גבוהה