הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


אינדקס אתרים חקלאיים...

קבוצת כהנא - החטיבה הסולארית

  תכנון וייצור פתרונות סולאריים למערכות / משווק בלעדי לממירים הסולאריים של SUNGROW
  נתניה
  09-8633000
  050-8998059

ליצירת קשר

מתמחה בתכנון וייצור פתרונות סולאריים למערכות ביתיות, מסחריות, בינוניות וקרקעיות, ייצור קיטים חשמליים מתוצרת ABB העולמית למיתוג, הגנה וניטור של מערכות סולאריות והינה מהמובילות ועתירות הידע והניסיון בתחום בישראל.

שוק התחרותי, אחד מיתרונות החטיבה הינו קשב רב לצרכי הלקוחות. אספקת מענה ופתרון עוד לפני שהלקוחות יודעים כי ישנה בעיה וכך להיות צעד אחד לפני כולם. צרכי השוק ותנאי ההתקנה המורכבים של המערכות הסולאריות דורשים מהחטיבה יצירתיות, מקצועיות וזמן תגובה קצר במיוחד. החל בשלב הפיתוח, תכנון בהתאם לצרכי הלקוח, שלב הייצור ולבסוף אספקת המוצר לאתר הלקוח, לעיתים קרובות “מהיום למחר”. התוצאה, פתרון מיטבי עם מוצר איכותי בזמן אספקה שאין שני לו בשוק הסולארי.

בשנה האחרונה הרחיבה קבוצת כהנא את פעילותה בתחום המערכות הסולאריות וחתמה על הסכם שיווק והפצה בלעדי עם תאגיד הענק SUNGROW. חברת SUNGROW היא ספקית ממירים ופתרונות אנרגיה מתחדשות המובילה בתחום ומקדישה את מלוא המשאבים למחקר ופיתוח ממירים סולאריים. כיום לפעילות הענפה בתחום הלוחות הסולאריים, קבוצת כהנא הוסיפה אל סל שירותיה שיווק ומכירה של ממירים סולאריים מבית SUNGROW ובכך מספקת מעטפת רחבה של פתרונות איכותיים בתחום.

עודכן לאחרונה בתאריך 12-03-2020


המידע המתפרסם באינדקס האתרים הינו על אחריות המפרסם בלבד ולא תחול אחריות כלשהי על מפעילי האתר לתוכן הפרסומים ומידת מהימנותם