הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


אינדקס אתרים חקלאיים...

בי. די. מערכות סולאריות

  תכנון, התקנה ותפעול של מערכות סולאריות לייצור חשמל
  ראשון לציון
  077-4045655
 

ליצירת קשר

חברת בי די סולאר מתמחה בתחום האנרגיות המתחדשות- אנרגיה סולארית פוטו וולטאיות לייצור חשמל . החברה הוקמה בשנת 2009 ועד כה היא נמצאת בתנופת התקנות של מערכות סולאריות.

בי די סולאר אחראית על התכנון, ההתקנה והתפעול של מערכות סולאריות עבור לקוחותיה לאורך כל הפרויקט. מערכת סולארית משלבת קולטים לייצור חשמל, המורכבים מתאים פוטו - וולטאיים בעלי יכולת קליטה גבוהה של אנרגיית השמש שקרינתה בישראל היא מהגבוהות בעולם. מעבר לכך, אנרגיה סולרית מצמצמת את יצירת אפקט החממה ותורמת לסביבה, ניתן להרוויח ממנה גם במישור הכלכלי בזכות החקיקה שנכנסה לתוקף בישראל ב - 1 ליולי 2008 ומבטיחה החזר השקעה שנתי (ריבית וקרן) של 10%-12% לפרק זמן של כ- 20 שנה.

BD Solar עובדת בשיתוף פעולה מלא עם היצרנים הגרמנים המספקים את החלקים למערכת הסולארית. היצרנים הגרמניים הינם מהמובילים בתחום האנרגיה הסולארית בעולם והם בעלי תקן TUV הגרמני ו UL האמריקאי המחמירים.

ישנם שלושה פרמטרים המנחים אותנו בעבודתנו: אמינות, מקצועיות ויחס אישי עליהם חשוב לנו לשמור על מנת לספק לכם את השירות הטוב והיעיל ביותר.

אנו ב BD Solar מתחברים ל + של השמש - מתוך אמונה כי רק באמצעות שימוש נכון וחכם במקורות השמש ה + יהיה גם שלנו וגם של הסביבה.

עודכן לאחרונה בתאריך 12-5-2011


המידע המתפרסם באינדקס האתרים הינו על אחריות המפרסם בלבד ולא תחול אחריות כלשהי על מפעילי האתר לתוכן הפרסומים ומידת מהימנותם