הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


אינדקס אתרים חקלאיים...

רשת-או-פלסט

  אקסטרוזיה וייצור שקיות CPP לאריזה, רשתות גידור לחקלאות, למגורים, לגינות ולאתרי בניה
  קיבוץ החותרים
  04-8302406
 

ליצירת קשר

רשת-או-פלסט הינה חברה מובילה בענף הפלסטיקה, עם כ-40 שנות ניסיון באקסטרוזיה, cast polypropylene, וייצור שקיות CPP לאריזה; כמו כן, ברשתות גידור עבור - D.I.Y. (עשה זאת בעצמך), לחקלאות, למגורים, לגינות ולאתרי בניה. כחברה פרטית, השייכת לקיבוץ החותרים בחוף הכרמל, ר.א.פ. מגובה ע"י איגוד התעשייה הקיבוצית, המאגד 420 מפעלי תעשיה אשר תומך במפעליו עם שירותים רבים הכוללים: ביטוח, מימון ושירותי יעוץ.

בבעלות רשת-או-פלסט שני מפעלי יצור - אחד בישראל והשני ברפובליקה הצ'כית. מפעלים אלה מתכננים ומייצרים מוצרים בסטנדרטים בינלאומיים, באיכות גבוהה. המוצרים מותאמים לדרישות ולצרכים המיוחדים של כל לקוח. ר.א.פ. משקיעה רבות במחקר ופיתוח, המהווים ערך מוסף בשווקים רבים.

עם הכנסת האקסטרודר השלישי והמתקדם ביותר, ר.א.פ. הצליחה לשפר עוד יותר את רמתם ויכולותיהם של מוצריה. ב1999 השיגה ר.א.פ. אישור ל ISO 9001:2000, אשר נשמר בקפדנות. אישור זה מכסה את מערכות בקרת איכות בכל תהליך היצור - ממחקר ופיתוח עד מסירה ללקוח.

עודכן לאחרונה בתאריך 12-8-2010


המידע המתפרסם באינדקס האתרים הינו על אחריות המפרסם בלבד ולא תחול אחריות כלשהי על מפעילי האתר לתוכן הפרסומים ומידת מהימנותם