הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


אינדקס אתרים חקלאיים...

אומנות מפלי הרים

  עיצוב ובנית מפלי מים, גינות יפניות, ומזרקות חסכוניות במים
  עין כרמל
 
  052-8707443

ליצירת קשר

אומנות מפלי הרים - עיצוב ובנית מפלי מים, גינות יפניות, ומזרקות חסכוניות במים, החברה יושבת בתוך מתחם האומנים המשתרע בתוך גני פיסול ומדשאות בעין כרמל, במתחם כ 30 סדנאות אומנים העובדים ויוצרים במקום. בין הסדנאות פיסול בשיש ובזלת, נפחות ברזל, נפחות זכוכית, פיסול בגרניט, שיש ועוד, נגרות ואומנות בעץ, עצוב מוצרים, קרמיקה, ציור ועוד. ריכוז מיוחד זה של אומנים העובדים גם בשיתוף פעולה מאפשר לנו לענות על כל צורך ודרישה וליצור כל סוג של מזרקות, מפל מים או אלמנט מים ממגוון רחב של חומרים. אם אתם מחפשים מזרקה מיוחדת או מפל מים עיצובי או יש לכם חלום על סוג מסוים של מזרקה אנו נתכנן ונעצב לכם את המזרקה שתמיד חלמתם לראות בביתכם. בנוסף אנו עוסקים בהקמת גנים יפנים מקטן ועד גדול, גני חול יבשים וגני טיול רטובים. הגנים היפנים עשויים לפי תיכנון מודלים של גנים ביפן והחומרים מיובאים מיפן וביחד עם העיצוב האומנותי שלנו אנו יכולים ליצור גנים יפנים כמו ביפן.

באומנות מפלי הרים יצרנו גם מגוון רחב של מזרקות מים ומפלי נוי המופעים באתר שלנו. כל המזרקות וכל מפלי הנוי הם מקוריים. עבודות היד שלנו אינן יבוא מסין והמזרח ולא נמצאות במשתלות וחנויות, (פרט לחנויות הקונות מאיתנו) כל פריט הינו ייחודי ומקורי.

עודכן לאחרונה בתאריך 21:36:30 2010-05-02


המידע המתפרסם באינדקס האתרים הינו על אחריות המפרסם בלבד ולא תחול אחריות כלשהי על מפעילי האתר לתוכן הפרסומים ומידת מהימנותם