הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


אינדקס אתרים חקלאיים...

אפעל אגרי בע"מ

  תשומות חקלאיות, חומרי דישון והזנה, זרעים
  המלאכה 8 את פולג נתניה
  09-8656454
 

ליצירת קשר

החטיבה החקלאית של אפעל - אפעל אגרי, פעילה בשיווק והפצה של תשומות חקלאיות בארץ ובעולם. חטיבה זו מתמחה בשיווק תכשירים להגנת הצומח, חומרי דישון והזנה וזרעי ירקות. כמו כן מעורבת החטיבה בייזום, פיתוח וניהול של פרויקטים חקלאיים.

אפעל אגרי צברה ניסיון עשיר בתחומי הרישוי והשיווק של תכשירי הדברה וכן זרעים. אפעל אגרי תומכת בלקוחותיה ע"י ייעוץ פרטני ועזרה בהטמעת גישות מתקדמות ליישום.

אפעל אגרי מעורבת בפיתוח, ייצור ושיווק של תכשירים לוויסות צמיחה , המיועדים להגברת פוטנציאל הגידול של ירקות ועצי פרי שונים. החברה פיתחה ומייצרת בארץ תואריות ייחודיות לתכשירים מווסתי צמיחה, ומשלבת ביישומם תובנות מתקדמות בתחומי הכימיה והפיסיולוגיה של הצמח.

אפעל אגרי הינה הבעלים של חברת MyControl , חברה זו מפתחת ומייצרת תכשירים ביולוגיים להגנת הצומח.

אפעל אגרי מספקת למגדלים זרעי איכות של זני ירקות שונים מתוצרת חברת ENZA ZADEN . החברה עוסקת בפיתוח מתמיד של זרעים כאלה, ומציעה זנים משובחים בעלי עמידויות למחלות ולוירוסים, חיי מדף ארוכים, יבול משופר ותחרותיות מצויינת בשווקים.

אפעל אגרי יצרה שיתופי פעולה פוריים עם גופי מחקר נודעים בתחום החקלאות בארץ ובעולם, כמו גם עם חברות בינלאומיות נודעות. שיתופי פעולה אלה מאפשרים לחברה להעמיד לרשות לקוחותיה מוצרים מתקדמים מהאיכות הטובה ביותר, ושירות מצויין ההולם את דרישת הלקוחות.

עודכן לאחרונה בתאריך 21:2:38 2010-4-24


המידע המתפרסם באינדקס האתרים הינו על אחריות המפרסם בלבד ולא תחול אחריות כלשהי על מפעילי האתר לתוכן הפרסומים ומידת מהימנותם