הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה


אינדקס אתרים חקלאיים...

VGI - וי.ג'י.איי פיתוח מוצרים לחקלאות בע"מ

  דשנים ביו אורגניים נוזליים
  ת.ד. 1990 רמת השרון 47119
  04-6619209
 

ליצירת קשר

VGI, חברה משפחתית הפועלת מאז 1989, מפתחת ומייצרת דשנים אורגניים העשויים רכיבים טבעיים בלבד, לחקלאות מתקדמת אשר מגנה על המשאבים הטבעיים ועל איכות הסביבה.
בלב VGI – Vegetative Generative Industry (תעשיות תחילת צימוח) – עומדת התפיסה של התחלה ממצב נקי ובלתי מזוהם, החזרת קרקע דלה למצב של פוריות טבעית ועידוד צימוח גידולים טבעיים ובריאים.

הדשנים של VGI הם תוצאה של מחקר ופיתוח אינטנסיביים בני שנים רבות. מייסד החברה, שאול סלע, חקלאי כמעט מיום היוולדו, צבר ניסיון רב בתנאים צחיחים ומאתגרים במדבר סיני, שבו הצורך בהעשרת הקרקע החולית היה חשוב ביותר. הניסויים שערך סלע הובילו במהרה לשיתוף פעולה עם מספר מומחים מובילים בחקלאות ואנשי אקדמיה מרחבי העולם.

מאמצים יסודיים וקפדניים אלו הובילו לפיתוח KF, דשן טבעי אשר אושר לשימוש כדשן אורגני, הוכיח עצמו במספר רב של ניסויים וזכה במהרה להכרה רחבה כגורם הזנה יעיל ביותר למגוון רחב של יבולים, גם בתנאים החקלאיים התובעניים ביותר.

כיום משווקים מוצרי החברה במדינות רבות בעולם, לרבות אירופה, צ'ילה ובמיוחד ארצות הברית, שבה VGI מיוצגת על ידי דונלד ג'. גולדברג, מומחה עולמי לגידול גפנים.

מוצרי החברה נבחנו בניסויים מדעיים בשיתוף פעולה עם הארגון לחקלאות אורגנית בישראל. עריכת בדיקות וניסויים שוטפים, יחד עם חומרי גלם איכותיים, מבטיחים את רמת המוצרים הגבוהה ואת יעילותם. כל אלה הביאו ל - VGI את הכרתם של הארגון לחקלאות ביולוגית בישראל (IBOAA) ושל השירותים להגנת הצומח של משרד החקלאות (PPIS).

מעבדות VGI הן ידידותיות לחלוטין לסביבה, וכל הפעולות הנערכות בהן כפופות לבקרת איכות קפדנית ולהליכי בטיחות מחמירים.

עודכן לאחרונה בתאריך 20:49:39 2010-4-24


המידע המתפרסם באינדקס האתרים הינו על אחריות המפרסם בלבד ולא תחול אחריות כלשהי על מפעילי האתר לתוכן הפרסומים ומידת מהימנותם