הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבה

תיירות כפרית - חדשות ואירועיםלאכול לטייל ולאהוב - מבצע חורף בגליל


רשת 'מלונות מטיילים' ממשיכה את מסורת מבצע החורף שמטרתו לחזק את תיירות החורף בגליל. במסגרת המבצע, המתקיים זו השנה השלישית ברציפות, מציעים לאורחים חוויה חורפית עם דגש על מסלולי טיולים, נקודות תצפית רומנטיות והנחות במספר מסעדות גליליות

מערכת פורטל התיירות הכפרית
תאריכים: דצמבר 2013 עד פברואר 2014הקיץ הישראלי פינה את מקומו לעונת הסתיו המחזירה אותנו לאווירה הרומנטית. ומה יותר רומנטי מלטייל בנופים הירוקים של הגליל, לישון במלון מפנק ולאכול ארוחה איכותית בשניים?

רשת 'מלונות מטיילים', ממשיכה את מסורת מבצע החורף "לטייל לאכול ולאהוב", שמטרתו לחזק את תיירות החורף בגליל. במסגרת המבצע, המתקיים זו השנה השלישית ברציפות, מציעים במלונות מטיילים לאורחים חוויה חורפית עם דגש על מסלולי טיולים, נקודות תצפית רומנטיות וכן הנחות במספר מסעדות גליליות. השנה יתקיים המבצע בסימן 4, לכבוד מלון מטיילים מטולה, המלון החדש והרביעי בקבוצה, הצפוי להיפתח בינואר הקרוב.

4 מסלולי טיול מועדפים בגליל הירוק
4 נקודות תצפית מקסימות ורומנטיות
4 ארוחות עסקיות במסעדות גליליות איכותיות
ו-4 מלונות מטיילים ללינה במחיר המבצע המיוחד - איילון, גשר הזיו, מלכיה ו-מטולה.

המבצע יארך שלושה חודשים, מחודש דצמבר ועד סוף פברואר 2014 - תקופה המביאה לידי ביטוי את יתרונותיה הרבים של העונה הרומנטית בגליל.

ברשת 'מלונות מטיילים' מאמינים בשיתופי פעולה בין עסקים שונים בגליל ובכך שחוויה הוליסטית חיובית ואיכותית למטייל באזור, תחזיר אותו לחוות מקומות נוספים במהלך השנים, לכן אף הקימה הרשת פורטל אינטרנטי חינמי בשלוש שפות, המשתף מידע המתעדכן על בסיס יומיומי לגבי כל מה שניתן וכדאי לעשות בגליל.

המבצע לאורחי מלונות מטיילים בלבד בכפוף לתנאים.
לפרטים נוספים ותאום ביקורים ניתן לפנות לטל: 04-9958568 www.travelhotels.co.il