הלוח החקלאי » - קניה, מכירה, השכרה פרסם מודעה ללא תשלום
 

למכירה - פתרונות חימום ללולים וחיות משק בשיטה חסכונית ויעילה

עדכון אחרון: 08-11-2017
איש / אשת קשר: צחי ליברמן
חברה / משק: מדס תעשיות חימום בע"מ
יישוב: נצרת עילית
טלפון:
נייד: 058-6570222
אתר: http://www.mdsheat.com
Lamp למודעות נוספות של המפרסם/ת: לחצו כאן
צור קשר

חימום המתאים ללולים ולחיות משק -
אפרוחים ,טלאים, עגלים, גדיים, עופרים, חזרזירים ועוד

ייעודה של מערכת החימום הוא חימום ריצפה ואדמה עד גובה של 40 ס"מ, היא טובה לחיות בגלל שהיא שומרת על חום גופם ומונעת מחלות.

היום מצאנו שיטות טכנולוגיות שמורידות בחצי את עלויות הצריכה שלנו בלולים ובחממות בשיתוף מערכות שונות ושיטות חדשניות שהתחלנו לעבוד איתן.

היום צריכת החשמל לדונם לשעת עבודה רצופה בשיא עוצמת המערכת היא 35.75 ש"ח !

בנוסף לעובדה שסרט החימום חסכוני לעומת כל גוף חימום אחר לפני שילוב שיטת המערכות.

בלולים-
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם מערכות הגז לדוגמה: לאחר אוורור והכנסת אוויר באפס מעלות או מתחת מחממים בשיתוף פעולה עם הגז כדי להביא את הלול לחום שמאפשר חיים, מכבים את הגז ונשארים עם המערכת החשמלית שלנו .מה המערכת מטיבה עם הלולן?
מיבשת את הלשלשת מונעת רטיבות, בקטריות ומחלות. חוסכים בנסורת בגלל שהחימום שלנו אינו שורף את האוויר לכן צריך פחות לאוורר את הלול וכך חוסכים יותר, כי פחות צריך אוורור אז פחות צריך מכות חום והוצאת אנרגיה בגז והחשמל. חיי האפרוחים טובים ונקיים דבר שנותן תוספת משקל בסוף הגידול בעוד כמה טונות וזה מוכח .

הוא מחמם בצורה טבעית שאינה מייבשת את האוויר. בדרך כלל הבהמות מתקבצות כדי להתחמם אחת מהשנייה דבר שגורם לקטנים ביניהם להיחנק או להיפצע.
את זה החימום שלנו מונע בגלל שהוא מחמם בצורה אחידה בקרקע וזה גורם לבהמות להתפזר, להישכב על הקרקע ולהתחמם.
החימום שלנו מייבש את הקרקע ומונע מחלות ובקטריות.
בגלל שהחימום שלנו גורם לנוחות לבהמה גדלה בצורה טובה יותר בחורף.

סרט החימום שלנו מיוחד במינו, שטוח ורחב, בטכנולוגיה חדשה שלא קיימת כיום בשוק. עמיד בתנאים קיצוניים במיוחד, עמיד במים, בטיחותי וידידותי למשתמש , מדויק להפליא ומחמם בצורה שווה לכל אורכו החימום יוצא לכיוון אחד וכך לא מאבדים אנרגיה. הוא חוסך בעלויות האנרגיה כ20-30 אחוזים ויש אפשרות לחבר אותו למגוון מערכות סולריות כך שעלויות האנרגיה יצאו כמעט ללא עלויות חודשיות בשימוש במוצר.

בתרמוסטט אתה בוחר את הטמפרטורה הרצויה ויש לו חיישן שמודד טמפרטורה של חום/קור וזה מבטיח שהמערכת תעבוד ברגע שהטמפרטורות ירדו מתחת למעלות הדרושות. ניתן להשאיר את המערכת מופעלת כל הזמן, היא תכבה ותופעל לבד.

מידע נוסף ניתן למצוא באתר שלנו
www.mdsheat.com

לפרטים והזמנות צרו איתי קשר במספר 058-6570222 צחי ליברמן.

מחיר: לפי דרישת הקניין

×
הפורטל לחקלאות טבע וסביבה