הלוח החקלאי » - קניה, מכירה, השכרה פרסם מודעה ללא תשלום
 

למכירה - ייצור נגררים קלים – שווים לך הרבה כסף

עדכון אחרון: 05-12-2017
איש / אשת קשר: רכס
חברה / משק: רכסים בע"מ
יישוב: ברקן
טלפון:
נייד: 055-6655787
אתר: http://www.rehasim.co.il
Lamp למודעות נוספות של המפרסם/ת: לחצו כאן
צור קשר

ייצור נגררים קלים – שווים לך הרבה כסף.

כאשר הינך רוכש נגרר חדש ממסגריה, הינך מבטיח מראש כי הנגרר יהיה הרבה יותר כבד מהצורך האפשרי.

כבר בהעמסה ראשונה ,יתברר לך שהמשקל המותר להעמסה על הנגרר הינו קטן יותר מנגרר המתוכנן באמצעות תוכנה ממוחשבת תלת-מימדית והמאפשרת ביצוע אנליזות עומס תוך כדי תכנון החלקים.

חלקי הנגרר מתוצרת ''רכסים'' העשויים מפלדה מגולוונת ברמה גרמנית, מתוכננים עם פינויים של חומר מיותר שאינם פוגעים בחוזק החלק המתוכנן. כך הקורות הראשיות והמשניות ניראות במבט ראשון כבנויות מחצי החומר המלא והן קלות כמעט כמו קורות מאלומיניום.

ההשקעה בייצור חלקים קלים משפיעה על כל השימוש בנגרר. בגרירה ריקה הרכב הגורר אינו מרגיש כלל את הגרור וחוסך דלק רב בנסיעה המנהלתית.

כשהנגרר עמוס במלואו משקל המטען יכול לגדול גם ב-200 ק''ג לעומת נגרר המיוצר במסגריה.לעיתים ההפרש הכלכלי בין הנגררים עושה את ההבדל אם לקחת משאית במקום נגרר.

כל הרכבת הנגררים ב''רכסים'' מתבצעת בברגים ובמסמרות בלבד ללא כל ריתוך באף חלק של הנגרר.עובדה זו מאפשרת הרכבה מושלמת של נגרר בשלוש שעות עבודה בלבד,שלאחריהן מתבצעת בחברה רישום הנגרר במשרד הרישוי און-ליין,ודילוג על הצורך בעמדה 1.
בתוך 5 שעות ניתן לנגרר מספר רישוי המאפשר את העלאתו על הכביש.

הבנייה בברגים ובמסמרות נותנות תוצאה הנדסית מיוחדת של גמישות השלדה, וכך נגררי ''רכסים'' מוגדרים כנגררי שטח עקב התאמתם לנסיעה על שבילים לא כבושים. בנוסף לכך ניתנת האפשרות להוסיף ''תומך-נטישה'' המאפשר לנגרר לחצות ערוצי-מים ללא שבירת הפגוש והפנסים מאחור.

ח.רכס – סמנכ''ל הנדסה. טל. 055-6655665

מחיר:

×
הפורטל לחקלאות טבע וסביבה